1
f/9.5
1/640s
iso1600
750.0 mm
16 views
1 like
f/9.5
1/640s
iso1600
750.0 mm
489.1 Kb
2600x1666 → 2280x1460
2026:02:28 10:15:35
| Aperture | 9.5 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:02:28 10:15:35.047+04:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:02:28 10:15:35 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/640 |
| FocalLength | 750.0 mm |
| FocalLength35efl | 750.0 mm (35 mm equivalent: 750.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 750 mm |
| HyperfocalDistance | 1970.65 m |
| ISO | 1600 |
| ImageSize | 2600x1666 |
| Lens | VR 200-500mm f/5.6E |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON Z 9 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


