0
f/9.5
1/750s
iso200
18.0 mm
f/9.5
1/750s
iso200
18.0 mm
930.4 Kb
4288x2848 → 2280x1514
2019:11:22 14:56:44
| Aperture | 9.5 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2019:11:22 |
| DateTimeOriginal | 2019:11:22 14:56:44 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/750 |
| FocalLength | 18.0 mm |
| FocalLength35efl | 18.0 mm (35 mm equivalent: 27.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 27 mm |
| HyperfocalDistance | 1.70 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 4288x2848 |
| Lens | TAMRON AF 18-270mm F3.5-6.3 Di II VC LD Aspherical IF Macro B003N |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D5000 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

