1
f/8.0
1/2500s
iso1600
400.0 mm
f/8.0
1/2500s
iso1600
400.0 mm
1.0 Mb
2160x2700 → 1216x1520
2026:05:10 19:25:00
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:10 19:25:00.71 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:10 19:25:00 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2500 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 934.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 1554.80 m |
| ISO | 1600 |
| ImageSize | 2160x2700 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.3 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

