6
f/11.0
1/40s
iso100
47.0 mm
f/11.0
1/40s
iso100
47.0 mm
2.5 Mb
1807x1205
2024:08:29 14:27:36
| Aperture | 11.0 |
| Artist | Dmitriy Shishkin |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Dmitriy Shishkin |
| DateCreated | 2024:08:29 07:27:36.025+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2024:08:29 14:27:36 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/40 |
| FocalLength | 47.0 mm |
| FocalLength35efl | 47.0 mm (35 mm equivalent: 174.8 mm) |
| HyperfocalDistance | 24.85 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1807x1205 |
| Lens | EF24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 3.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

