0
f/6.7
1/750s
iso400
28.0 mm
22 views
0 likes
f/6.7
1/750s
iso400
28.0 mm
919.8 Kb
6000x4000 → 2280x1520
2026:05:26 11:58:08
| Aperture | 6.7 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:26 11:58:08.061+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:26 11:58:08 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/750 |
| FocalLength | 28.0 mm |
| FocalLength35efl | 28.0 mm (35 mm equivalent: 45.2 mm) |
| HyperfocalDistance | 6.28 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 6000x4000 |
| Lens | EF28-105mm f/3.5-4.5 USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


