0
f/11.0
1/500s
iso200
30.0 mm
f/11.0
1/500s
iso200
30.0 mm
274.7 Kb
1200x797
2015:05:25 14:47:44
| Aperture | 11.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2015:05:25 14:47:44 |
| DateTimeOriginal | 2015:05:25 14:47:44 |
| ExifVersion | 0221 |
| ExposureTime | 1/500 |
| FocalLength | 30.0 mm |
| FocalLength35efl | 30.0 mm (35 mm equivalent: 45.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 45 mm |
| GPSVersionID | 2.2.0.0 |
| HyperfocalDistance | 4.08 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 1200x797 |
| Lens | TAMRON AF 18-270mm F3.5-6.3 Di II VC LD Aspherical IF Macro B003N |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D5000 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SubjectDistance | 84.14 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

