0
f/1.7
1/3200s
iso190
6.7 mm
16 views
0 likes
| Aperture | 1.7 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2025:07:29 23:44:45 |
| DateTimeOriginal | 2025:07:29 23:44:45 |
| Description | default |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/3200 |
| FocalLength | 6.7 mm |
| FocalLength35efl | 6.7 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 24 mm |
| GPSAltitude | 76.7 m Above Sea Level |
| GPSAltitudeRef | Above Sea Level |
| GPSLatitude | +43.375545 |
| GPSLatitudeRef | North |
| GPSLongitude | +6.719239 |
| GPSLongitudeRef | East |
| GPSMapDatum | WGS-84 |
| GPSPosition | +43.375545, +6.719239 |
| GPSStatus | Measurement Active |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 3.16 m |
| ISO | 190 |
| ImageSize | 8064x4536 |
| Lens | 24.0 mm f/1.7 |
| Make | DJI |
| Model | FC8482 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 3.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

