2
f/9.0
1/500s
iso100
120.0 mm
f/9.0
1/500s
iso100
120.0 mm
926.6 Kb
3500x2375 → 2240x1520
2026:03:31 15:04:16
| Aperture | 9.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:03:31 15:04:16.31+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:31 15:04:16 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/500 |
| FocalLength | 120.0 mm |
| FocalLength35efl | 120.0 mm (35 mm equivalent: 119.8 mm) |
| HyperfocalDistance | 53.17 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3500x2375 |
| Lens | RF70-200mm F4 L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

