1
f/14.0
1/160s
iso200
50.0 mm
21 views
1 like
f/14.0
1/160s
iso200
50.0 mm
534.2 Kb
4288x2412 → 2280x1282
2025:06:23 05:03:03
| Aperture | 14.0 |
| Artist | Ritikov S.N. |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Ritikov S.N. |
| DateCreated | 2025:06:23 05:03:03.008 |
| DateTimeOriginal | 2025:06:23 05:03:03 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/160 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 50.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 50 mm |
| HyperfocalDistance | 5.94 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 4288x2412 |
| Lens | 24.0-70.0 mm f/2.8 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D800 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

