1
f/11.0
1/8s
iso100
160.0 mm
f/11.0
1/8s
iso100
160.0 mm
1.4 Mb
1807x1224
2024:05:04 05:28:16
| Aperture | 11.0 |
| Artist | Dmitriy Shishkin |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Dmitriy Shishkin |
| DateCreated | 2024:05:03 23:28:16.036+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2024:05:04 05:28:16 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/8 |
| FocalLength | 160.0 mm |
| FocalLength35efl | 160.0 mm (35 mm equivalent: 592.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 286.63 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1807x1224 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 3.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

