Майский день.
Инфракрасная съемка.
IR Chrome filter.
0
f/10.0
1/250s
iso100
35.0 mm
f/10.0
1/250s
iso100
35.0 mm
1.2 Mb
1432x2280 → 954x1520
2026:05:16 14:14:04
| Aperture | 10.0 |
| Artist | Sixten |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Sixten |
| DateCreated | 2026:05:16 14:14:04 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:16 14:14:04 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 35.0 mm |
| FocalLength35efl | 35.0 mm (35 mm equivalent: 35.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 35 mm |
| HyperfocalDistance | 4.08 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1432x2280 |
| Lens | 16-35mm F2.8 ZA SSM |
| Make | SONY |
| Model | ILCE-7 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

