1
f/16.0
1/5s
iso64
24.0 mm
f/16.0
1/5s
iso64
24.0 mm
728.9 Kb
4288x2412 → 2280x1282
2026:05:21 20:33:16
| Aperture | 16.0 |
| Artist | RITIKOV SERGEI |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | RITIKOV SERGEI |
| DateCreated | 2026:05:21 20:33:16.042+04:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:21 20:33:16 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/5 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 24 mm |
| HyperfocalDistance | 1.20 m |
| ISO | 64 |
| ImageSize | 4288x2412 |
| Lens | 24.0-70.0 mm f/2.8 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D850 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

