0
f/10.0
1/90s
iso160
18.0 mm
27 views
0 likes
f/10.0
1/90s
iso160
18.0 mm
716.0 Kb
2922x1820 → 2280x1420
2026:05:24 19:33:24
| Aperture | 10.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:24 19:33:03 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:24 19:33:24 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/90 |
| FocalLength | 18.0 mm |
| FocalLength35efl | 18.0 mm (35 mm equivalent: 27.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 27 mm |
| HyperfocalDistance | 1.62 m |
| ISO | 160 |
| ImageSize | 2922x1820 |
| Lens | 18.0-70.0 mm f/3.5-4.5 |
| Make | FUJIFILM |
| Model | FinePix S5Pro |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

