# 1
1
f/10.0
1/400s
iso100
16.0 mm
# 2
0
f/10.0
1/400s
iso100
16.0 mm
# 3
1
f/10.0
1/400s
iso100
16.0 mm
f/10.0
1/400s
iso100
16.0 mm
711.0 Kb
5468x3667 → 2266x1520
2026:03:14 13:24:54
| Aperture | 10.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:03:14 13:24:54.082-04:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:14 13:24:54 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/400 |
| FocalLength | 16.0 mm |
| FocalLength35efl | 16.0 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 24 mm |
| HyperfocalDistance | 1.28 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 5468x3667 |
| Lens | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON Z 50 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

