0
f/2.0
1/45s
iso100
50.0 mm
23 views
0 likes
f/2.0
1/45s
iso100
50.0 mm
463.8 Kb
5775x3850 → 2280x1520
2026:03:29 15:10:01
| Aperture | 2.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:03:29 15:10:01.004+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:29 15:10:01 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/45 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 83.8 mm) |
| HyperfocalDistance | 69.73 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 5775x3850 |
| Lens | EF50mm f/1.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


