0
f/1.4
1/500s
iso1250
55.0 mm
f/1.4
1/500s
iso1250
55.0 mm
550.7 Kb
3199x5365 → 906x1520
2026:04:05 19:00:40
| Aperture | 1.4 |
| Artist | Rastorguev Oleg |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Rastorguev Oleg |
| DateCreated | 2026:04:05 19:00:40 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:05 19:00:40 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/500 |
| FocalLength | 55.0 mm |
| FocalLength35efl | 55.0 mm (35 mm equivalent: 93.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 122.14 m |
| ISO | 1250 |
| ImageSize | 3199x5365 |
| Lens | 55-55mm |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 70D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

