1
f/22.0
2s
iso50
50.0 mm
f/22.0
2s
iso50
50.0 mm
330.5 Kb
3380x4083 → 1258x1520
2026:05:15 16:04:03
| Aperture | 22.0 |
| Artist | Oleg Rastorguev |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Oleg Rastorguev |
| DateCreated | 2026:05:15 16:04:03.049 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:15 16:04:03 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 2 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 65.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 4.94 m |
| ISO | 50 |
| ImageSize | 3380x4083 |
| Lens | EF50mm f/1.4 USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark III |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.3 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

