0
f/1.4
1/640s
iso640
55.0 mm
f/1.4
1/640s
iso640
55.0 mm
651.1 Kb
3714x5192 → 1087x1520
2026:05:21 06:37:44
| Aperture | 1.4 |
| Artist | Rastorguev Oleg |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Rastorguev Oleg |
| DateCreated | 2026:05:21 06:37:44 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:21 06:37:44 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/640 |
| FocalLength | 55.0 mm |
| FocalLength35efl | 55.0 mm (35 mm equivalent: 91.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 119.52 m |
| ISO | 640 |
| ImageSize | 3714x5192 |
| Lens | 55-55mm |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 70D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

