0
f/9.0
1/4s
iso100
30.0 mm
| Aperture | 9.0 |
| Artist | Rastorguev Oleg |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Rastorguev Oleg |
| DateCreated | 2026:05:26 18:39:11 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:26 18:39:11 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/4 |
| FocalLength | 30.0 mm |
| FocalLength35efl | 30.0 mm (35 mm equivalent: 107.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 11.94 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 2350x1795 |
| Lens | 30mm |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 70D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 3.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

