0
f/7.1
1/2500s
iso800
400.0 mm
27 views
0 likes
f/7.1
1/2500s
iso800
400.0 mm
312.5 Kb
2048x1365
2026:03:24 17:49:14
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:03:24 17:49:14.09 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:24 17:49:14 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2500 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1312.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 2461.18 m |
| ISO | 800 |
| ImageSize | 2048x1365 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.3 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

