1
f/7.1
1/1600s
iso2000
400.0 mm
f/7.1
1/1600s
iso2000
400.0 mm
984.2 Kb
1950x1300
2026:04:26 18:35:16
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:26 18:35:16.88 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:26 18:35:16 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1600 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1378.5 mm) |
| HyperfocalDistance | 2584.67 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 1950x1300 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.4 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

