0
f/6.3
1/1250s
iso1000
400.0 mm
22 views
0 likes
f/6.3
1/1250s
iso1000
400.0 mm
521.1 Kb
2091x1494
2026:05:04 18:00:42
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:04 18:00:42.51 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:04 18:00:42 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1250 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1257.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 2656.41 m |
| ISO | 1000 |
| ImageSize | 2091x1494 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.1 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

