0
f/6.3
1/800s
iso2000
400.0 mm
32 views
0 likes
f/6.3
1/800s
iso2000
400.0 mm
238.8 Kb
1413x1828 → 1174x1520
2026:05:07 18:39:44
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:07 18:39:44.38 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:07 18:39:44 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/800 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1398.2 mm) |
| HyperfocalDistance | 2954.70 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 1413x1828 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

