0
f/6.0
1/125s
iso1250
310.0 mm
f/6.0
1/125s
iso1250
310.0 mm
950.1 Kb
2834x1889 → 2280x1519
2026:05:19 10:07:23
| Aperture | 6.0 |
| Artist | Ihar Karneichuk |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateTimeOriginal | 2026:05:19 10:07:23 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/125 |
| FocalLength | 310.0 mm |
| FocalLength35efl | 310.0 mm (35 mm equivalent: 465.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 465 mm |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 799.60 m |
| ISO | 1250 |
| ImageSize | 2834x1889 |
| Lens | 100-400mm f/5-6.3 |
| LensType | E VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D500 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto1 |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

