1
f/6.3
1/640s
iso2000
188.0 mm
f/6.3
1/640s
iso2000
188.0 mm
913.7 Kb
1800x2700 → 1013x1520
2026:05:09 18:17:45
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:09 18:17:45.93 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:09 18:17:45 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/640 |
| FocalLength | 188.0 mm |
| FocalLength35efl | 188.0 mm (35 mm equivalent: 467.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 464.72 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 1800x2700 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

