1
f/7.1
1/2500s
iso1000
400.0 mm
f/7.1
1/2500s
iso1000
400.0 mm
1.2 Mb
2475x1650 → 2280x1520
2026:05:17 19:42:56
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:17 19:42:56.25 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:17 19:42:56 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2500 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1086.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 2036.41 m |
| ISO | 1000 |
| ImageSize | 2475x1650 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

