1
f/6.3
1/500s
iso1600
400.0 mm
f/6.3
1/500s
iso1600
400.0 mm
715.7 Kb
1858x1486
2026:05:29 17:30:46
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:29 17:30:46.05 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:29 17:30:46 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/500 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1357.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 2869.37 m |
| ISO | 1600 |
| ImageSize | 1858x1486 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.4 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

