0
f/1.4
1/250s
iso90
28.0 mm
f/1.4
1/250s
iso90
28.0 mm
432.3 Kb
3000x1769 → 2280x1344
2026:04:04 20:08:44
| Aperture | 1.4 |
| Artist | MALAKHOV |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | MALAKHOV |
| DateCreated | 2026:04:04 20:08:44.014+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:04 20:08:44 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 28.0 mm |
| FocalLength35efl | 28.0 mm (35 mm equivalent: 28.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 28 mm |
| HyperfocalDistance | 18.64 m |
| ISO | 90 |
| ImageSize | 3000x1769 |
| Lens | 28.0 mm f/1.4 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D850 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

