1
f/5.6
1/125s
iso320
145.0 mm
19 views
1 like
f/5.6
1/125s
iso320
145.0 mm
593.4 Kb
3200x2000 → 2280x1425
2026:05:12 15:58:34
| Aperture | 5.6 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:12 15:58:34 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:12 15:58:34 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/125 |
| FocalLength | 145.0 mm |
| FocalLength35efl | 145.0 mm (35 mm equivalent: 290.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 290 mm |
| HyperfocalDistance | 249.91 m |
| ISO | 320 |
| ImageSize | 3200x2000 |
| Lens | OLYMPUS M.40-150mm F4.0-5.6 R |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M10MarkIV |
| ScaleFactor35efl | 2.0 |
| SensitivityType | Standard Output Sensitivity |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

