# 1
1
f/8.0
1/200s
iso100
40.0 mm
# 2
1
f/5.6
1/1250s
iso100
58.0 mm
# 3
1
f/4.0
0.4s
iso100
28.0 mm
# 4
1
f/4.0
1/5s
iso100
40.0 mm
f/4.0
1/5s
iso100
40.0 mm
283.8 Kb
6000x4000 → 2280x1520
2026:05:16 02:29:11
| Aperture | 4.0 |
| Artist | ALEXANDR LUKIN |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | ALEXANDR LUKIN |
| DateCreated | 2026:05:16 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:16 02:29:11 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/5 |
| FocalLength | 40.0 mm |
| FocalLength35efl | 40.0 mm (35 mm equivalent: 64.5 mm) |
| HyperfocalDistance | 21.48 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 6000x4000 |
| Lens | EF24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 80D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 1
To leave a comment, please login or register
Замечательно.

