2
f/6.7
1/180s
iso200
18.0 mm
19 views
2 likes
f/6.7
1/180s
iso200
18.0 mm
1.0 Mb
5747x3831 → 2280x1519
2026:05:17 10:10:28
| Aperture | 6.7 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:17 10:10:28.088+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:17 10:10:28 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/180 |
| FocalLength | 18.0 mm |
| FocalLength35efl | 18.0 mm (35 mm equivalent: 30.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 2.71 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 5747x3831 |
| Lens | EF-S10-18mm f/4.5-5.6 IS STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


