0
f/2.0
1/250s
iso64
28.0 mm
15 views
0 likes
f/2.0
1/250s
iso64
28.0 mm
297.4 Kb
1791x2000 → 1361x1520
2026:05:23 20:44:10
| Aperture | 2.0 |
| Artist | MALAKHOV |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | MALAKHOV |
| DateCreated | 2026:05:23 20:44:10.028+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:23 20:44:10 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 28.0 mm |
| FocalLength35efl | 28.0 mm (35 mm equivalent: 23.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 23 mm |
| HyperfocalDistance | 10.72 m |
| ISO | 64 |
| ImageSize | 1791x2000 |
| Lens | 28.0 mm f/1.4 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D850 |
| ScaleFactor35efl | 0.8 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

