0
f/16.0
1/128s
iso50
22.5 mm
20 views
0 likes
| Aperture | 16.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:24 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:24 11:40:46 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/128 |
| FocalLength | 22.5 mm |
| FocalLength35efl | 22.5 mm (35 mm equivalent: 230.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 230 mm |
| GPSAltitude | 229 m Above Sea Level |
| GPSAltitudeRef | Above Sea Level |
| GPSDateStamp | 2026:05:24 |
| GPSLatitude | +49.228908 |
| GPSLatitudeRef | North |
| GPSLongitude | +6.961947 |
| GPSLongitudeRef | East |
| GPSPosition | +49.228908, +6.961947 |
| HyperfocalDistance | 10.76 m |
| ISO | 50 |
| ImageSize | 1200x870 |
| Make | vivo |
| Model | vivo X300 Ultra |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 10.2 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

