3
f/3.5
1/2000s
iso200
60.0 mm
f/3.5
1/2000s
iso200
60.0 mm
515.6 Kb
2282x1563 → 2219x1520
2026:05:29 10:08:22
| Aperture | 3.5 |
| Artist | Picasa |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | Picasa |
| DateCreated | 2026:05:29 10:08:22 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:29 10:08:22 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 60.0 mm |
| FocalLength35efl | 60.0 mm (35 mm equivalent: 95.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 95 mm |
| HyperfocalDistance | 54.20 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 2282x1563 |
| Lens | 60mm f/2-22 |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 700D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

