5
f/9.5
1/350s
iso400
22.0 mm
338 views
5 likes
f/9.5
1/350s
iso400
22.0 mm
1.7 Mb
1800x1200
2026:04:27 03:49:19
| Aperture | 9.5 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:27 03:49:19.032 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:27 03:49:19 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/350 |
| FocalLength | 22.0 mm |
| FocalLength35efl | 22.0 mm (35 mm equivalent: 21.5 mm) |
| HyperfocalDistance | 1.65 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 1800x1200 |
| Lens | EF16-35mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

