# 1
3
f/8.0
1/250s
iso100
16.0 mm
# 2
3
f/8.0
1/250s
iso100
16.0 mm
# 3
3
f/7.1
1/200s
iso100
16.0 mm
# 4
3
f/25.0
1/13s
iso100
22.5 mm
f/25.0
1/13s
iso100
22.5 mm
1.2 Mb
5568x3712 → 2280x1520
2026:04:02 12:11:42
| Aperture | 25.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:04:02 12:11:42.045-04:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:02 12:11:42 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/13 |
| FocalLength | 22.5 mm |
| FocalLength35efl | 22.5 mm (35 mm equivalent: 33.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 33 mm |
| HyperfocalDistance | 0.99 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 5568x3712 |
| Lens | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON Z 50 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

