0
f/4.0
1/1600s
iso2000
120.0 mm
f/4.0
1/1600s
iso2000
120.0 mm
261.5 Kb
2800x1500 → 2280x1221
2026:03:31 18:18:31
| Aperture | 4.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:03:31 18:18:31.40 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:31 18:18:31 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/1600 |
| FocalLength | 120.0 mm |
| FocalLength35efl | 120.0 mm (35 mm equivalent: 120.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 120 mm |
| HyperfocalDistance | 119.82 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 2800x1500 |
| Lens | 24.0-120.0 mm f/4.0 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D610 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

