0
f/4.0
1/60s
iso200
70.0 mm
23 views
0 likes
f/4.0
1/60s
iso200
70.0 mm
154.5 Kb
3184x4240 → 1141x1520
2020:10:04 14:18:21
| Aperture | 4.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2020:10:04 |
| DateTimeOriginal | 2020:10:04 14:18:21 |
| ExifVersion | 0221 |
| ExposureTime | 1/60 |
| FocalLength | 70.0 mm |
| FocalLength35efl | 70.0 mm (35 mm equivalent: 68.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 39.79 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 3184x4240 |
| Lens | EF24-70mm f/2.8L USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

