0
f/1.8
1/60s
iso400
6.8 mm
24 views
0 likes
| Aperture | 1.8 |
| CameraType | Back Normal |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateTimeOriginal | 2025:09:18 19:16:53 |
| ExifVersion | 0232 |
| ExposureTime | 1/60 |
| FocalLength | 6.8 mm |
| FocalLength35efl | 6.8 mm (35 mm equivalent: 32.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 32 mm |
| GPSAltitude | 14.1 m Above Sea Level |
| GPSAltitudeRef | Above Sea Level |
| GPSDateStamp | 2025:09:18 |
| GPSImgDirection | 228.2329714 |
| GPSLatitude | +36.852111 |
| GPSLatitudeRef | North |
| GPSLongitude | +30.746258 |
| GPSLongitudeRef | East |
| GPSPosition | +36.852111, +30.746258 |
| HyperfocalDistance | 4.05 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 3213x5712 |
| Make | Apple |
| Model | iPhone 15 Pro |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 4.7 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


