1
f/11.0
1/250s
iso400
55.0 mm
32 views
1 like
f/11.0
1/250s
iso400
55.0 mm
706.5 Kb
4350x2900 → 2280x1520
2022:06:03 07:27:41
| Aperture | 11.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2022:06:03 07:27:41 |
| DateTimeOriginal | 2022:06:03 07:27:41 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 55.0 mm |
| FocalLength35efl | 55.0 mm (35 mm equivalent: 87.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 14.54 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 4350x2900 |
| Lens | EF-S18-55mm f/4-5.6 IS STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 750D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

