0
f/11.0
1/100s
iso125
24.0 mm
12 views
0 likes
f/11.0
1/100s
iso125
24.0 mm
254.2 Kb
1200x800
2026:05:24 14:09:52
| Aperture | 11.0 |
| Artist | viktor strigunov |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | viktor strigunov |
| DateCreated | 2026:05:24 14:09:52.007+01:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:24 14:09:52 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| HyperfocalDistance | 1.74 m |
| ISO | 125 |
| ImageSize | 1200x800 |
| Lens | EF24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

