5
f/2.8
1/80s
iso125
40.0 mm
| Aperture | 2.8 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:03:27 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:27 06:56:38 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/80 |
| FocalLength | 40.0 mm |
| FocalLength35efl | 40.0 mm (35 mm equivalent: 156.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 74.31 m |
| ISO | 125 |
| ImageSize | 1600x1067 |
| Lens | EF40mm f/2.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS RP |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 3.9 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

