4
f/10.0
1/100s
iso100
17.0 mm
f/10.0
1/100s
iso100
17.0 mm
521.5 Kb
1600x1067
2018:11:17 16:54:51
| Aperture | 10.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2018:11:17 |
| DateTimeOriginal | 2018:11:17 16:54:51 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 17.0 mm |
| FocalLength35efl | 17.0 mm (35 mm equivalent: 26.7 mm) |
| HyperfocalDistance | 1.51 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1600x1067 |
| Lens | EF-S10-18mm f/4.5-5.6 IS STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 600D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

