4
f/2.8
1/240s
iso100
14.4 mm
| Aperture | 2.8 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateTimeOriginal | 2026:03:29 18:46:10 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/240 |
| FocalLength | 14.4 mm |
| FocalLength35efl | 14.4 mm (35 mm equivalent: 28.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 28 mm |
| HyperfocalDistance | 4.81 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3500x2389 |
| Make | Hasselblad |
| Model | L3D-100c |
| ScaleFactor35efl | 1.9 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

