1
f/7.1
1/200s
iso100
50.0 mm
f/7.1
1/200s
iso100
50.0 mm
1.5 Mb
2546x1703 → 2272x1520
2025:05:01 06:11:37
| Aperture | 7.1 |
| Artist | Picasa |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | Picasa |
| DateCreated | 2025:05:01 06:11:37 |
| DateTimeOriginal | 2025:05:01 06:11:37 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/200 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 79.2 mm) |
| HyperfocalDistance | 18.57 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 2546x1703 |
| Lens | TAMRON 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD B028 |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 700D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

