2
f/7.1
1/60s
iso100
70.0 mm
25 views
2 likes
f/7.1
1/60s
iso100
70.0 mm
1.1 Mb
3500x2294 → 2280x1494
2026:03:31 20:17:22
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:03:31 20:17:22.69+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:31 20:17:22 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/60 |
| FocalLength | 70.0 mm |
| FocalLength35efl | 70.0 mm (35 mm equivalent: 69.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 22.93 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3500x2294 |
| Lens | RF70-200mm F4 L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

