0
f/18.0
5s
iso64
44.0 mm
30 views
0 likes
f/18.0
5s
iso64
44.0 mm
640.3 Kb
4288x2585 → 2280x1374
2025:08:22 19:14:24
| Aperture | 18.0 |
| Artist | RITIKOV SERGEI |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | RITIKOV SERGEI |
| DateCreated | 2025:08:22 19:14:24.072+04:00 |
| DateTimeOriginal | 2025:08:22 19:14:24 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 5 |
| FocalLength | 44.0 mm |
| FocalLength35efl | 44.0 mm (35 mm equivalent: 44.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 44 mm |
| HyperfocalDistance | 3.58 m |
| ISO | 64 |
| ImageSize | 4288x2585 |
| Lens | 24.0-70.0 mm f/2.8 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D850 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

