1
f/5.6
1/40s
iso400
55.0 mm
| Aperture | 5.6 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2016:11:01 |
| DateTimeOriginal | 2016:11:01 17:25:00 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/40 |
| FocalLength | 55.0 mm |
| FocalLength35efl | 55.0 mm (35 mm equivalent: 82.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 82 mm |
| HyperfocalDistance | 26.80 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 1500x997 |
| Lens | E 18-55mm F3.5-5.6 OSS |
| Make | SONY |
| Model | NEX-F3 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

