1
f/10.0
1/125s
iso200
60.0 mm
f/10.0
1/125s
iso200
60.0 mm
158.9 Kb
1232x816
2012:07:22 09:07:46
| Aperture | 10.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2012:07:22 |
| DateTimeOriginal | 2012:07:22 09:07:46 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/125 |
| FocalLength | 60.0 mm |
| FocalLength35efl | 60.0 mm (35 mm equivalent: 90.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 90 mm |
| GPSVersionID | 2.2.0.0 |
| HyperfocalDistance | 17.97 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 1232x816 |
| Lens | TAMRON AF 18-270mm F3.5-6.3 Di II VC LD Aspherical IF Macro B003N |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D5000 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

