1
f/7.1
1/125s
iso80
7.4 mm
24 views
1 like
f/7.1
1/125s
iso80
7.4 mm
1.7 Mb
4000x3000 → 2026x1520
2021:10:08 11:09:13
| Aperture | 7.1 |
| CameraType | Compact |
| ColorSpace | sRGB |
| DateTimeOriginal | 2021:10:08 11:09:13 |
| ExifVersion | 0220 |
| ExposureTime | 1/125 |
| FocalLength | 7.4 mm |
| FocalLength35efl | 7.4 mm (35 mm equivalent: 34.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 1.20 m |
| ISO | 80 |
| ImageSize | 4000x3000 |
| Lens | 7.4 - 44.4 mm |
| LensType | n/a |
| Make | Canon |
| Model | Canon PowerShot G9 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| RecordMode | CR2+JPEG |
| ScaleFactor35efl | 4.7 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

